Характеристика на музей історії школи при Тетіївський ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Музей при Тетіївський ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 засновано у січні 2010 року.Він був організований з метою дослідження та відродження сторінок історії школи. Довгий час збиралися матеріали, проводилась велика пошукова робота,ініціатором якої був колишній директор школи Поліщук Володимир Васильович.Музей виконує важливу функцію у вихованні в дітей, позитивного ставлення до нашого минулого, до працівників школи того часу, сприяє відродженню хвилюючих сторінок закладу.

школа

Матеріали музею розповідають про заснування школи, історію її росту від початку до сьогодення. Зібрано фотографії її директорів, вчителів, за участю яких здійснювався навчальний процес у закладі, а також давні шкільні речі: чорнильниці, пера, шкільна парта, учнівська форма, альбоми про шкільне життя, підручники та інші атрибути.

школашкола

У музеї є багато фотографій із зображенням учнів школи різних років, найдавніша -1936 року, а також журнали оцінювання різних років, рукопис колишнього директора — Якименка Миколи Романовича, про відкриття приміщення школи у 1982 році. Експозиція музею має кілька розділів - стенд « Біля витоків», «На порозі сучасності», «Школа XXI століття», які розкривають минуле та сучасний стан розвитку школи, творчу працю вчителів та учнів.

/Files/images/muzey5.jpg

Попереду ще багато краєзнавчої роботи. Екскурсоводи та всі, хто причетний до музею складають плани на майбутнє, на удосконалення його роботи.У 2016 році виповнилося100 років від заснування Плоханівської школи.Безугла Наталія Олександрівнапоповнила шкільний музей новими експонатами.

/Files/images/muz-3.jpg /Files/images/muz-2.jpg

/Files/images/muz-4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 475

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Юридична адреса школи:

09801 Київська область

Тетіївський район

м.Тетіїв

вул. Академіка Байраківського, 49

e-mail: zoсh_3@ukr.net

cайт школи: http://www.tetiiv-zosh3.kiev.sch.in.ua/

Дата останньої зміни 06 Лютого 2021

Цей сайт безкоштовний!