Батькам про школу

Школу очолює: директорКолосовська Валентина Петрівна,заступник директора школи з навчально-виховної роботи –Музичук Тетяна Павлівна, з початкових класів –Лесик Людмила Віталіївна,з виховної роботи -Франовська Юлія Юріївна.

В нашому навчальному закладі для здійснення навчально-виховного процесу працює45 висококваліфікованих учителів.Серед них4 вчителі- методисти, 18 - мають педагогічне звання „Старший вчитель”, 33 вчителям встановлено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст вищої категорії”, 1 вчитель – „Спеціаліст першої категорії”, 2 вчителі – другої категорії та 9 вчителів мають категорію „Спеціаліст”.

В школі навчається 363 учня.

Обладнано та діють30 начальних кабінетів, 21 класна кімната, 3 майстерні, комп'ютерний клас, спортивний та актовий зали. Школу підключено до мережі „Internet”.

У позаурочний час для відпочинку та занять за інтересами для учнів школи працюють гуртки: „Джура”, гурток вокального співу та спортивні секції "Баскетбол" та "Футбол". А також працюють хореографічні гуртки.

У навчальному закладі функціонує:

• початкова ланка – 6-10 років
• середня ланка – 10-15 років
• старша ланка – 15-18 років

У школі з 13:00 до 17:30 год. працює група продовженого дня.

Педагогічний союз учителів із батьками – це могутня сила виховання. Ми, вчителі, чекаємо від вас, батьків, тісної співпраці, взаєморозуміння, допомоги. Лише разом ми подолаємо усі труднощі у навчанні та вихованні!

Кiлькiсть переглядiв: 375

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Юридична адреса школи:

09801 Київська область

Тетіївський район

м.Тетіїв

вул. Академіка Байраківського, 49

e-mail: zoсh_3@ukr.net

cайт школи: http://www.tetiiv-zosh3.kiev.sch.in.ua/

Дата останньої зміни 06 Лютого 2021

Цей сайт безкоштовний!