ІМЕННИНИКІВ ЗИМИ ВІТАЄМО!
08.12–Файденко Світлану Василівну,лаборанта з хімії;
20.12-Томашевську Людмилу Вікторівну;
26.12–Муругову Наталію Володимирівну,техпрацівника школи;
03.01–Безуглу Наталію Олександрівну,вчителя фізичного виховання;
11.02–Тарнавську Людмилу Василівну,
14.02–Дмитрук Галину Анатоліївну, учителя історії та правознавства,класного керівника 5-Б класу;
23.02–Легкоконець Тетяну Леонтіївну,техпрацівника школи;
ІМЕННИНИКІВ ВЕСНИ
ВІТАЄМО!
01.03–Магаріт Наталію Василівну, вчителя української мови та літератури;
03.03-Схабовську Ірину Іванівну; класного керівника 3-Б класу;
05.03–Ковальчук Олену Дмитрівну;
30.03-Гудзь Аллу Сергіївну, вихователя гпд;
11.04–Виноградову Галину Василівну, вчителя зарубіжної літератури; класного керівника 8 класу;
12.04-Керу Світлану Андріївну, вчителя математики;
16.04–Пригалінську Ольгу Антонівну, вчительку іноземних мов; класного керівника 6-А класу;
01.05–Бідну Валентину Миколаївну, класного керівника 4-Б класу;
04.05-Уварову Руслану Дмитрівну, педагога організатора;
04.05–Фіалко Василя Григоровича, вчителя фізичного виховання;
06.05–Шевчук Наталію Володимирівну, учителя образотворчого мистецтва;
19.05- Максименко Катерину Олександрівну, вчителя англійської мови;
27.05 – Ракитянську Аллу Миколаївну, учителя інформатики.
ІМЕНИННИКІВ ЛІТА
ВІТАЄМО!
03.06 – Мусік Людмилу Миколаївну, асистента вчителя СПО;
29.06 – Щербінську Тетяну Володимирівну, класного керівника 6-Б класу;
01.07-Студзінську тетяну Франківну, виховател гпд;
14.07 – Музичук Тетяну Павлівну, директора школи.
14.07-Осадчого Євгенія Вікторовича, вчителя інформатики;
ІМЕННИНИКІВ ОСЕНІ ВІТАЄМО!
17.09 – Сенько Валентину Петрівну, тех. працівника;
28.09 – Музичук Софію Олександрівну, вчителя англійської мови;
05.10 –Лопатинського Сергія Петровича, учитель музичного мистецтва, худ. культури
15.10 – Власенко Оксану Миколаївну, вчителя хімії; класного керівника 7-Б класу;
16.10 - Ющенко Ірину Вікторівну, вчитель біології; класного керівника 11 класу;
24.10 - Дерезанчук Вікторію Вікторівну, асистент учителя;
01.11 - Лесик Людмилу Віталіївну, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, класного керівника 3-А класу;
04.11 - Бойко Ларису Анатоліївну, класного керівника 2 класу;
06.11 – Журбу Юлію Вікторівну, практичного психолога;
23.11 – Кривопуст Людмилу Юріївну, учителя української мови та літератури, класного керівника 10 класу;
Коментарi